|


|


|

Özgeçmiş

   Özgeçmiş

1974 yılında Samsun’un Terme İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği Bölümünü bitirdi. İstanbul’da 4 yıl öğretmenlik, 5 yıl müdür yardımcılığı, 17 yıl okul müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Bu görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

2008 yılında Yeditepe Üniversitesinde, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalında “Sınav Kaygısı” tezi ile yüksek lisansını tamamladı. Sınav Kaygısı ile ilgili okullarda seminerler verdi. TKY Performans Yönetimi Ölçme ve Değerlendirme Formatör Yetiştirme Kursunu tamamladı. İstanbul İl formatörü olarak ilçelerde Toplam Kalite Yönetimi, Ölçme ve Değerlendirme, Takım Liderliği, Zaman Yönetimi seminerleri verdi. 540 saatlik “özel eğitim” kursunu bitirdi. Yazarlığını ve Genel Editörlüğünü yaptığı “Dil ve Konuşma Bozuklukları Terapi Seti” 2015 yılında yayınlanmıştır.

2016 yılında OBİLEVAR yayınlarından "SINAV KAYGISI" isimli ikinci kitabı yayımlanmış olup, iki uluslararası ve bir ulusal makalesi bulunmaktadır.

Copyrigt © 2022- Şahin Civil / www.sahincivil.com Tüm Hakkı Saklıdıdır. ®