|


|


|

OTF EĞİTİM ZİRVESİNİN KONUĞUYUM

OTF EĞİTİM ZİRVESİNİN KONUĞUYUM

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesi Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde veli ve özel eğitim kurumlarını ağırlamaya hazırlanıyor.  Etkinlik kapsamında Dr. Özgür Bolat,Ufuk Tarhan, Dinçer Güner,Neslihan Erdoğdu,Şebnem Seçkiner,Aysel Ösüz,Burcu Aybat,Tuğba Başyiğit,Nurten Akkuş,Sibel Özkısıklı,Elgiz Henden,Nora Romi,Saadet Algan, Ahmet Erol, Bahar Anahmıas,Uğur Gazanker gibi isimlerin yanısıra bende konuşmacı olarak katılım sağlayarak eğitim daire akademik çalışmalarım ve fikirlerimi gelen Moderatörlüğünü Yaprak Yapsan'ın yaptığı "Eğitim'de Başarı Öyküleri" başlığı altında gelen konuklara 24 Şubat Saat:12.00'de paylaşmış olacağım.

PEKİ OTF NEDİR?
24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştireceğimiz OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesi, anaokulundan ilköğretim ve liseye, kurs ve sanat spor merkezlerinden her düzeyde eğitim kurumu arayışı içerisinde olan öğrenci ve velileri eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar ile buluşturan bir platformdur.

Veliler ve okullar iki gün boyunca hem erken kayıt avantajları ile okul tercihlerini yapacak hem de OTF Eğitim Zirvesi’nde ünlü eğitmenlerle gündemdeki konularla ilgili bilgi sahibi olacaklar.

Eğitimdeki yeni sistem, okulların sunduğu pek çok imkan ve özel okul sayılarındaki artış, velilerin ve öğrencilerin tercihlerini zorlaştırmaktadır. Okul tercihleri konusunda yeterince bilgi sahibi olmadan yapılan tercihler, bireylerin gelecekteki başarılarını ve mutluluğu doğrudan etkilemektedir. Öğrenci ve velilere destek olmak amacıyla çıkılan bu yolda “Tercihiniz Geleceği Belirler!” mottosuyla hareket ediliyor.

NEDEN OTF?
Eğitimdeki yeni sistem, okulların sunduğu pek çok imkan ve özel okul sayılarındaki artış, velilerin ve öğrencilerin tercihlerini zorlaştırmaktadır.
• OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi’nde veliler özel okulların standlarını ziyaret ederek hem kurumu yakından tanıma hem de kısıtlı zamanda birçok okulu aynı gün değerlendirme imkanı bulabilecekler,
• Okulların eğitim sistemleri, faaliyetleri ve lokasyonları ile ilgili detaylı bilgi edinebilecekler,
• Fuar içerisinde gerçekleştirilecek olan zirvede alanında uzman konuşmacıları dinleme imkanına sahip olacaklar,
• Gerçekleştirilecek olan “İmza Buluşmaları”nda okuru oldukları kitapların yazarlarıyla tanışma ve kitap imzalatma imkanı bulabilecekler,
• Fuar aktivite alanlarında çocuklar da eğlendirici ve bilgilendirici etkinliklere katılabilecekler.


Copyrigt © 2022- Şahin Civil / www.sahincivil.com Tüm Hakkı Saklıdıdır. ®